Broniszewski & Granecki f1
Strona główna
Kancelaria
Zespół i Wspólnicy
Zakres Usług Prawnych
Formy współpracy
Kontakt
Broniszewski & Granecki f7
Broniszewski & Granecki f10
Pragniemy podkreślić, iż jesteśmy otwarci na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. W związku z tym dostosowujemy nasz system pracy zawsze w sposób indywidualny, pomagając jednocześnie w dokonaniu wyboru wariantu świadczonych usług najbardziej korzystnego dla interesów naszego Klienta. Jakkolwiek ceny usług naszej kancelarii są adekwatne do zaangażowania w dany projekt oraz naszej pozycji rynkowej, to jednak - kierując się elastycznością i potrzebami naszych Klientów - ze zrozumieniem odnosimy się do optymalizacji kosztów naszej pomocy prawnej, mając na względzie spodziewane korzyści wynikające z realizacji celów istotnych dla naszego Klienta.
Proponowany zakres obsługi prawnej obejmuje kompleksowe i szeroko rozumiane bieżące doradztwo prawne w zakresie niezbędnym dla prawidłowej i niezakłóconej działalności gospodarczej Klienta, jak również wskazywanie bieżących zmian w regulacjach prawnych mogących korzystnie wpłynąć na prowadzoną działalność.
Mając powyższe na uwadze, możemy zaoferować warunki finansowe uwzględniające poziom zaangażowania naszej Kancelarii, w zależności od rodzaju czynności wykonywanych na rzecz Klienta i zakładanych przez Klienta celów.

Wyrażamy przekonanie, że przedstawiona powyżej ogólna informacja na temat firmy Broniszewski & Granecki Kancelaria Adwokacka Sp.j. zawiera satysfakcjonujące informacje o firmie i jej działalności. W razie potrzeby jesteśmy gotowi udzielić informacji szczegółowych dotyczących możliwości, zasad i warunków współpracy dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta.
CLARA PACTA CLAROS FACIUNT AMICOS
[Jasne uzgodnienia tworzą wiernych przyjaciół]
 
|
|
|
|
|
Copyright (c) 2010 Broniszewski-Granecki.com. All rights reserved.